Golfové fajky

 

Fajkový set

Popis produktu

Dobrá fajka sa musí „dobre fajčiť „a musí „dobre sedieť v ruke“ to hovorieval starý otec a fajky z limitovanej série Golf108 sú toho príkladom! Naše fajky sú vyrobené z „korenice“ – „briaru“ stromu vresovca stromovitého (Erica Arborea). Korenica je stará najmenej 80 rokov .Z nej sa zo stredu zdurenej časti koreňa starostlivo vyberá časť, ktorá je telom pre budúcu fajku.

V sade nájdete dve fajky. Jedna je vyrobená pre „krásu“, to je tá hladká. U tejto je najväčšou prednosťou okrem dobrých vlastností fajky ako takej, hustota a krása dreva tzv. „fláder“ a tiež výskyt tzv. „kučier“ na povrchu fajky na jej hladkých plochách. Túto odporúčame na použitie doma, pri teple rodinného krbu alebo na iné komorné príležitosti. Druhá fajka je navrhnutá ako fajka na „nosenie po vreckách a na ihrisko“ Povrch tejto fajky je čiastočne pieskovaný (to znamená že sa proti pieskovaným častiam na fajke tryská horúci piesok alebo jemné sklo) takýto povrch má okrem výhody, že sa nepoškriabe aj prednosť, že povrch fajky dobre odvádza teplo. Zásadou pre posúdenie kvality fajky je, aby z fajky pri fajčení nevychádzal teplý dym. To je zabezpečené predovšetkým dostatočne hrubou stenou fajky. Zároveň náš majster „fajkár“ optimálne vyvážil množstvo dreva a hrúbku steny tak , aby fajka pri fajčení „neťahala zuby“.

Fajky sú balené a dodávané v luxusných kazetách za použitia dýh z ušľachtilých drevín lakovaných vo vysokom lesku a to:

  • dýha korenice „VAVONA „ (svetlejšie vyhotovenie)
  • dýha zo stromu „MAHAGÓN CIRICOTE“ (tmavšie vyhotovenie).

Vybrať si môžete kazetu buď svetlejšiu alebo tmavšiu tak, ako sa vám to hodí k zariadeniu interiéru, v ktorom budú mať Vaše fajky domov. Exkluzivitu podtrhuje aj možnosť výberu sériového čísla na fajke. Ak je napríklad fajka darom k výročiu narodenín alebo výročiu nejakej významnej udalosti, tak si klient môže vybrať pri objednávaní špecifické sériové číslo. Samozrejme len vtedy, pokiaľ je táto séria v príslušnej krajine ešte voľná. Číslo sa gravíruje na telo fajok pomocou laseru. Na požiadanie označíme kazetu logom Vašej spoločnosti. Vnútro kazety je potiahnuté oku lahodiacou pravou brúsenou kožou, príjemnou na dotyk a takto zvýrazňujúcou luxus a jedinečnosť tohto fajkového setu…

Fajkový set obsahuje:

  • dva kusy golfových fajok – jednu v prevedení DRIVER a jednu v prevedení WOOD
  • jedna fajka je v povrchovom prevedení hladkom a jedna v drsnom
  • dusítko
  • držiak na fajku na použitie v exteriéri a aj v interiéri
  • stojan na držiak a fajku
  • praktické púzdro z jemne brúsenej kože na nosenie a používanie fajkového setu
  • fajkový set je zabalený v luxusnom obale v dvoch druhoch vyhotovení (svetlá/tmavá)-LUXUS PAKET
  • certifikát

Obe fajky sú popísané (viď. foto) a popis obsahuje označenie GOLF108 ,označenie kódu krajiny a poradové číslo výrobku z danej série, napríklad „IRL100“ znamená, že sa jedná o edíciu pre Írsko a poradové číslo produktu je 100. Takto isto je poznačená aj druhá fajka vo fajkovom sete.